Witamy     NOTAM     FEEDBACK     Informacje     Wydarzenia     O nas      FIR Warszawa      Kontrolerzy     Piloci     Lotniska     Pliki     Linki     Forum    

Wydarzenia Polish VACC

2018-11-10 Independence Day 2018


Drodzy piloci!

W listopadzie roku 1918 Polska powróciła na mapę Europy po 123 latach nieobecności. W roku 2018 świętujemy setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Jest to ważne wydarzenie dla każdego Polaka, każdego mieszkańca Rzeczpospolitej.


PolishVACC zaprasza na event, jakiego w Polsce jeszcze nie było! 10 i 11 listopada nasi kontrolerzy spotkają się w Warszawie, by razem zapewniać dla Was 24 godziny nieprzerwanej kontroli ruchu lotniczego! Zaczynamy 10 listopada o godzinie 11 UTC! Kolejno przez 24 godziny zapewnimy pełną obstawę (z wyjątkiem godzi nocnych) na lotniskach w Warszawie (EPWA) i Modlinie (EPMO).
Zlot podzielony został na cztery bloki tematyczne. W wyniku zgłoszenia i wykonania zadania możliwe będzie wygranie kopii scenerii studia Drzewiecki Design lub MK Studios! Wszelkie szczegóły na stronie zlotu: http://pl-vacc.org.pl/independence!
Do zobaczenia!


 

 
© 2001 Polish VACC
[logowanie]